WinTr Scada programı hakkında sizlere daha fazla yardımcı olmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Çalışmalarımıza bir yenisini daha ekledik. Sizden gelen sorular bu blog’da en kısa zamanda cevaplanacaktır.

Bu sitenin en önemli özelliği kategorilerdir. Böylece öğrenmek istediğiniz bilgilere başlıkları tıklayarak erişebilirsiniz. Sizden gelecek sorular ve bizim eklediğimiz kısa makaleler ile sitemiz sürekli büyüyecektir. Site büyüdükçe bilgi erişiminde sıkıntı olmaması için sorularınızı alakalı kategori için gönderiniz. Bu sitede yer alan bilgilerden bir çok kişi faydalanacaktır. Sorduğunuz her soru başka bir kişinin de faydalanmasına sebep olacaktır.

Daha önce sorulmuş bir soruya ek yapmak veya bizim eklediğimiz bir konuya cevap yazmak için sayfa altında bulunan kısımları kullanabilirsiniz. Yeni soru göndermek için soru gönder butonunu kullanabilirsiniz.

Soru sormak veya cevap yazmak için sitemize üye olmalısınız. Üyelik bilgileriniz hiç bir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır. Spam mailler gönderilmeyecektir. Mail adresiniz blogumuz ve eğitimlerimiz hakkında bilgilendirmenin dışında bir amaç için kullanılmayacaktır.

Sorularınızı imla kurallarına ve güzel Türkçemize yakışır şekilde yazınız. Görüş ve önerilerinizi Sizden Gelenler bölümüne yazabilir veya Bize Ulaşın sayfasından mail yolu ile bildirebilirsiniz. Firmamızın diğer ürünleri için kurumsal sitemizi ziyaret ediniz. www.fultek.com.tr

Sitemize üye olmak için burayı tıklayınız.

Her türlü düşüncenizi paylaşabilmeniz için Sizden Gelenler bölümünü açtık.

Blogumuzun bu bölümünde neler yapabilirsiniz?

  • Scada programı hakkında bilgi paylaşabilirsiniz.
  • Yaptığınız projeleri, firmanızı veya şahsınız tanıtan bilgileri paylaşabilirsiniz.
  • WinTr Scada programının geliştirilmesi için önerilerinizi yazabilirsiniz.
  • WinTr Scada hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Firmamız hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
  • Kısacası her türlü otomasyon işleri konusunda paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bu bölümü size ayırdık, Başkalarını incitmeyen her türlü yazıyı yazabilirsiniz. Diğer bölümlerde yazılanlar sizin için önemli, bu sayede scada programını daha iyi öğreneceksiniz. Bu bölüm ise bizim için önemli, yaptıklarımızın sonuçlarını görüp, eksiklerimizi öğreneceğiz. Yazdıklarınız ile sizleri daha iyi anlayacağız. Lütfen yazmaktan çekinmeyin. İki kelime dahi olsa bir şeyler yazın.